מי אנחנו

קרן לוטוס הינה קרן השקעות פרטית הממוקדת בעיקר בהשקעה סולידית באג"ח מדורגות במקצוענות ללא פשרות.

קרן לוטוס משקיעה בחברות איכותיות מהשורה הראשונה בתחום הטכנולוגי, חברות מתחום הרפואה, חברות תעשיה מצליחות ועוד, הן בארץ והן בחו"ל, באמצעות השקעה באגרות חוב מדורגות, בפיזור רחב ביותר הן של מגזרים שונים ומגוונים והן בפיזור גיאוגרפי, תוך מינוף מבוקר של ההשקעה.

הפיזור הרחב והאיכותי נעשה באמצעות מחלקת אנליזה פנימית, אשר בודקת את נתוני החברות הן מבחינת דוחות כספיים ותשקיפים והן מבחינת ביצועי העבר, ההווה ותחזיות עתידיות, מה שמאפשר לנו להתמקד בחברות הטובות, האיכותיות והיציבות ביותר במטרה למקסם את ביצועי הקרן עבורך המשקיע.

שם המשחק הינו השקעה ללא סיכונים מיותרים שלא על חשבון תשואות נמוכות. אנחנו בקרן לוטוס מאמינים כי השקעה סולידית ובטוחה היא מעל הכל.

מודל ההשקעה שלנו מוכיח ביצועים עודפים, יציבות וסולידיות מזה שנים רבות. המודל הבסיסי גורס כי ניתן להשיג תשואה עודפת על ידי תמהיל נכון ומושכל של השקעה באג"ח קונצרניות שמגודרת בחלקה על ידי אג"ח מדינה (מכירה "בשורט").

המוצרים הפיננסיים האיכותיים של קרן לוטוס מספקים לך המשקיע העסקי ולך המשקיע הפרטי אלטרנטיבת השקעה בטוחה ויציבה, המושגת על ידי צוות מומחים מנוסה ומיומן מן השורה הראשונה וכל זאת על מנת לוודא ולהבטיח את הדבר החשוב ביותר עבורך – ניהול מקצועי והשגת תשואה עודפת תוך ניהול חסר פשרות של הסיכונים.

הצוות

חזון

השגת תשואה עודפת תוך ניהול סיכונים חסר פשרות ושימוש בהגנות מפני ירידות בשווקים

אלטרנטיבת ההשקעה מובילה למשקיעים פרטיים, עסקיים ומוסדיים

שרות ברמה הגבוהה ביותר תוך שמירה על עקרונות מרכזיים – אמינות, שרות ושקיפות

adminאודות לוטוס